Oběť přehled

Oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340668/bmid_obet-xdp-340668.jpg 4 313 313

Jefferson Winter série

Vražedkyně hledala spojence – a našla Wintera Poté co policejní profiler Jefferson Winter spolu se seržantkou Mendozovou v New Yorku odhalil a dopadl sadistického vraha mladých homosexuálů, odpočívá a připravuje se na další zakázku v Paříži. Trápí ho nespavost, a tak si několik nocí po sobě chodí posedět nad kávou do zapadlého bufetu. Když jej tam osloví mladá blondýna, překvapí ho, že zná nejen jeho jméno, ale ví toho o něm nečekaně mnoho. A pak žena před jeho očima nožem zabije náhodně vybranou oběť. Než se šokovaný Winter stačí vzpamatovat, vražedkyně uteče a zanechá po sobě na stole jen výtisk šest let starých novin. Winter zavolá na linku 911, počká na příjezd policie a předpokládá, že podá svědectví a bude moci odletět. Jenže policisté ho zadrží jako podezřelého, a jak se zdá, ani Mendozová není příliš ochotná uvěřit, že Jefferson vraždu nespáchal – vždyť jeho otec byl sériový vrah a násilné sklony se mohou dědit. Když se prokáže, že si Winter neznámou ženu nevymyslel, vše nekončí, ale naopak začíná. V oněch šest let starých novinách je totiž zpráva o vraždě mladých manželů – a právě na ni chtěla vražedkyně Wintera upozornit. Neznámá dívka, která jedné noci osloví Jeffersona Wintera, o něm mnoho věcí ví, přestože on ji nikdy neviděl. A nevybíravým způsobem jej vtáhne do své kruté hry, která začala před několika lety a stále pokračuje. Kdo bude příští oběť?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oběť. Přihlašte se a napište ho.

Žanek_Hantec
včera 4 z 5

Jako dobrý, vo tem žádná, ale "panenky" byly "panenky". Tak ještě dám tu čtvrtó bichlu, ať je to všecko. Rozhodně je to sjízdná bichla, doporučuju.

monte
23.03.2024 4 z 5

Tak toto byla povedená hra na kočku a myš Velmi zajímavý a čtivý příběh

GYROTOURBILLON
20.11.2023 5 z 5

Čtivá kniha JC. Splnila mé očekávání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jak zneškodníte psychopata, kterého baví si s vámi hrát? Snadno. Nehrajete s ním.

Kniha Oběť v seznamech

v Právě čtených3x