Jedináček přehled

Jedináček
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449622/bmid_jedinacek-JBk-449622.jpeg 4 100 100

THRILLER, JEHOŽ NÁMĚT PŘIPOMÍNÁ LEGENDÁRNÍ MLČENÍ JEHŇÁTEK | Když je jednoho brzkého rána Hajong, desetiletá dívenka s velkýma dojemnýma očima a špinavým plyšovým medvědem, zachráněna z hořícího domu, vzbuzuje ve všech okolo soucit. Na místo přispěchá dívčin vyděšený otec, Česong, který kvůli komplikovaným vztahům s bývalou ženou nemohl dceru dlouho vídat. Minulost však skrývá mnohá tajemství, která mají zůstat skryta před Česongovou současnou ženou, forenzní psycholožkou Songjong. Ta je shodou okolností právě pověřena nevšedním úkolem – rozhovorem se sériovým vrahem, který kromě ní odmítá s kýmkoliv mluvit. Songjong je rozhodnutá být Hajong tou nejlepší nevlastní mámou, jenomže během společného soužití vyplývají na povrch znepokojivé skutečnosti, které se začínají nečekaně proplétat s psychologickým profilem psychopatického zabijáka.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

잘 자요 엄마 , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedináček. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
23.12.2023 5 z 5

Nechápu tak nízké hodnocení tady. Měla jsem strach z korejské literatury, ale nečekaně mne tento psychologický thriller uchvátil hned od začátku. Nemám co vytknout, žádná hluchá místa, jen mne mrzí ten dramatický závěr.

Biba_with_Book
04.02.2023 2 z 5

Prumer az lehky podprumer.
Cele mi to prislo pritazene za vlasy, nelogicke...nic to ve mne nezanechalo, za dva dny uz nebudu vedet o co vlastne v pribehu slo.

Acquenta
25.01.2023 3 z 5

Líbilo se mi podobné propojení s mlčením jehňátek, ale Toť asi tak vše. Kniha nic děsivého nepřinášela, jen jednu šílenou 10letou psychopatku. Za mě průměr.

Knižní novinky (25. týden)

15.06.2020

Kniha Jedináček v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

děti thrillery narušená mládež korejská literatura psychopati

Autorovy knížky

Mie So (p)