Jaro na Sommě přehled

Jaro na Sommě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387888/mid_jaro-na-somme-TbV-387888.png 4 40 40

21. března 1915 někde na řece Sommě narazí Bretonec Oan kdesi mezi mezi francouzskými a německými zákopy na opuštěnou malou holčičku. Protože sám Oan se ztratil, je rád, že našel aspoň někoho. Společně se vypraví zpátky k francouzským liniím. Komorní příběh francouzských autorů vydáváme k výročí konce první světové války, jejímž obětem ji tvůrci věnovali.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jaro na Sommě. Přihlašte se a napište ho.

jiri77
05.02.2023 5 z 5

Jednoduchý komiks ale s velkým poselstvím, že je válka naprosto nesmyslná. Hodně se mi líbila jedna stránka v knize : Dokud budete všichni mluvit o vítězství, tak bude válka pořád pokračovat. Musí prostě skončit, nic víc.

Lka
27.07.2022 4 z 5

Krátký, ale výstižný komiks.

Covenant
06.02.2022 4 z 5

Provedení se mi velice líbilo. Bez zbytečných příkras, dokonale vyvážené a výstižné. Co se týče děje, až do "pointy", mě to bavilo. Ta mě totiž trochu zklamala. Zřejmě měla být úderná a překvapivá, ale mě jen přišlo na mysl, že to je klišé, tolikrát viděné. Nicméně i přesto, to bylo dobré a rozhodně doporučuji...přesto, nebo právě proto, že je to čtení na pár minut.

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

Kniha Jaro na Sommě v seznamech