Jana a Jan (1-3) přehled

Jana a Jan (1-3) https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47716/bmid_jana-a-jan-B8N-47716.jpg 4 88 88

Obsahuje tři díly: 1/Příběh mladé dvojice. Seznámení na diskotéce. Láska, chození. Autorka popisuje jaké jsou nesnáze vojenských lásek. Proč chce mladý člověk ukončit svůj život.... 2/ Příběh mladého manželství a narození syna Honzy.... 3/Strasti mladé rodiny, kdy se oba rozhodnou studovat vysokou školu a mezi tím vychovávají syna.... 28-002-86... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jana a Jan (1-3). Přihlašte se a napište ho.

lucie3944
13.03.2024

O tuhle knihu jsem přišla před 30-ti lety ve škole, kdy mi byla zabavena a nevrácena. Nedávno jsem si na ni vzpomněla, pamatuji si, že se mi moc líbila. Jen škoda, že už asi nebude nikde k sehnání, ráda bych si ji přečetla a oživila si ji. Jako náctiletá si pamatuju, že se mi líbila, bylo by fajn, kdybych zjistila, jak moc se mi změnil vkus.

Věruška994
29.10.2023 2 z 5

Tato kniha byla v době mého dospívání pořád vypůjčená, nikdy jsem neměla štěstí v knihovně. Všichni ji četli, vychvalovali, byl to téměř kult. Tak moc jsem si ji chtěla přečíst..... Pak jsem na ni zapomněla. Nedávno jsem vystoupila z vlaku a na nádraží v knihobudce byla ONA. Doma jsem se začetla. Bože! Taková blbost! :)

Nofar197
25.09.2022 3 z 5

Když si odmyslíme komunistickou a prosovětskou propagandu poplatnou tehdejší době, je to hezký příběh dvou mladých lidí, kteří hledají naplnění života a své místo ve společnosti. Jen nechápu, jak mohla mít Janina matka tak nemoderní názory na studium žen a předsudky vůči studovanym lidem vůbec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jana a Jan (1-3) v seznamech

v Právě čtených1x