Jakub a dvě stě dědečků přehled

Jakub a dvě stě dědečků https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407044/bmid_jakub-a-dve-ste-dedecku-cPo-407044.jpg 5 26 26

Jak to bylo s chlapcem, který si zasadil dědečka a na keři mu jich pak vyrostlo dvě stě? A co se stalo s dívenkou, kterou cucavé bonbony oloupily o zuby? A jestlipak víte, jak to dopadlo se stonožkou, která vyvedla na procházku do parku boty školních dětí? To všechno a ještě spoustu dalšího se dočtete v pohádkách Miloše Macourka. Jsou legrační a milovali je už vaši rodiče.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jakub a dvě stě dědečků. Přihlašte se a napište ho.

oladnb
26.02.2023 4 z 5

Takové pohádky jsme ještě nečetli. Opravdu zcela originální a legrační, děti se zpočátku skutečně nahlas smáli a to jsou ještě poměrně malé. Ukradený park, panamáky, velryba, která měla v břiše celý pokojík atd., to si asi chvíli budeme pamatovat. Jediné, co mi trochu vadilo, byly dlouhé souvětí bez teček a absence přímé řeči. Lépe by se mi možná v textu orientovalo, ale dětem to bylo jedno samozřejmě, protože jsem jim četla.

Turlogh
27.06.2022 5 z 5

Velmi originální, zábavné, krátké pohádky od mistra humoru Miloše Macourka. Při jejich čtení jsem se velice bavil. Škoda jen, že kniha je tak krátká, za necelou hodinku jsem měl přečteno. Howgh.

hladko
20.01.2022 4 z 5

Při večerním předčítání je záhodno, aby se kniha líbila hlavně předčítajícímu rodiči. Tak jsem rád, že jsem konečně objevil pohádky, které mě baví. Chleboš pozná, že je táta nadšený a trpělivě poslouchá ten intonační koncert plný dynamiky a variabilních promluv. Čeká, až se začnu řehnit, aby se vzápětí mohl přidat. Také už tuší, že po pohádce se nepůjde hned spát, ale že proběhne interpretace a analýza přečtené pohádky. Prostě metoda win-win.
Taky si začínám uvědomovat, že kde jsou děti, tam je Macourek. A kde je Macourek, tam je sranda.

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Jakub a dvě stě dědečků v seznamech

v dalších seznamech1x

Miloš Macourek