Jak to žije v cukrárně přehled

Jak to žije v cukrárně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383145/mid_jak-to-zije-v-cukrarne-r9F-383145.png 5 4 4

Dobré ráno. Co si dáte? Dortík? Čaj? Anebo latté? Najdeš perníkového panáčka? Než půjdeš do cukrárny a dáš si tam něco na zub, podívej se, jak to v takové cukrárně vypadá. Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije v cukrárně. Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak honem, v cukrárně je pěkně živo a taky spousta dobrot – pojď se na všechno podívat!... celý text

Literatura naučná Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Busy Café , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak to žije v cukrárně. Přihlašte se a napište ho.

angloumene
14.04.2024 5 z 5

Cukrárna je moje oblíbená a vlastně také favorit snad všech dětí, kterým jsem jim dala do ruky. Líbí se mi, že téma je ze života. Můžeme si se synem povídat, pro koho je která káva, že si paní dá obloženou bagetu atp. Nejzábavnější prvek je samozřejmě platební terminál... Po všech směrech super knížečka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak to žije v cukrárně v seznamech

kavárny cukrárna pohyblivé prvky

2018  100%Jak to žije v cukrárně