Jak stvořit dívku přehled

Jak stvořit dívku
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284170/mid_jak-stvorit-divku-i9q-284170.jpg 3 64 64

Co byste udělali, kdybyste během dospívání zjistili, že to, co vás naučili rodiče, prostě nestačí? Píše se rok 1990. Čtrnáctiletá Johanna Morriganová si v místní televizi utrhla tak příšernou ostudu, že se rozhodla, že nemá žádný důvod být dál Johannou. A tak si vymyslí identitu Dolly Wildeové - hubaté gotické hrdinky a sexuální průzkumnice se zálibou v alkoholu!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Host

How to Build a Girl , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak stvořit dívku. Přihlašte se a napište ho.

pujec
18.01.2019 2 z 5

Na obálce je, že se budu za břicho popadat. Nestalo se a to jsem vskutku nenáročný hihňal. Trvalo dost dlouho, než se vůbec něco začalo dít. Zhruba prostředek knihy se mi líbil dost, spousta akce, opravdu detailních popisů možných i nemožných situací. Ale všechno zase pokazil dojemně melodramatický konec.

Petra21
28.07.2018 2 z 5

Po Morantologii bohužel trochu zklamání. Nějak jsem nedokázala identifikovat, pro kterou věkovou kategorii měla ve skutečnosti být. Každopádně, Caitlin je velice inteligentní a vtipná a doufám, že další titul bude zase skvělý!

radynka
04.12.2017 5 z 5

Já vím, že tahle kniha není zrovna extra populární, ale já ji naprosto miluji. Kéž bych tuhle knihu měla ve svých 15-16 letech. Knihu o tom, že každý, kdo dospívá, dělá chyby. A ty chyby si (samozřejmě) uvědomí až když trochu víc dospěje. A ačkoli jsem byla poměrně slušné děvče (:D) v téhle knize jsem se dost našla. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak stvořit dívku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x