Jak si udělat ze života peklo přehled

Jak si udělat ze života peklo
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136612/jak-si-udelat-ze-zivota-peklo-136612.jpg 3 5 5

Nejrůznější nemoci, subjektivní strádání či mezilidské krize nás obyčejně vedou k hledání nějakého řešení - které však až příliš často očekáváme ne od sebe, ale od druhých. Kniha nás zve ke změně perspektivy: popisuje nejčastější strategie, kterými si obyčejně kazíme jak všední den, tak i radost ze života. Je pojata jako pomoc k orientaci, nabízí konkrétní přístupy, jak změnit své negativní zažité životní koleje, a vnést tak do života pozitivní změny. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak si udělat ze života peklo. Přihlašte se a napište ho.

lukaflek
27.09.2013 3 z 5

první dobré 3/4 knihy jsem při čtení doslova kvet. autor tam vysvětluje, jak jsou lidé zajatci vlastní mysli, ale dělá to způsobem někdy květnatým až k zlosti a někdy používá ironii tak, že člověk místama neví, jestli je ironický nebo to myslí vážně. místama mě to fakt s...lo a dokonce jsem v zoufalství až přeskakoval odstavce. chtěl jsem ale vydržet, říkal jsem si, že třeba ke konci přijde vyvrcholení. jo závěr tam byl, ale to utrpení ze začátku mi to nenahradilo. knihu bych spíš nedoporučil. jsou myslím jiné, které jsou srozumitelnější a více inspirativní :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak si udělat ze života peklo v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky