Jak se dělá štěstí přehled

Jak se dělá štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187960/jak-se-dela-stesti-187960.jpg 2 3 3

Daniela Kovářová, advokátka, spisovatelka a bývalá ministryně spravedlnosti ve své další, již sedmé knize souborně vydává dvě desítky fejetonů, které v posledních letech vycházely v denním tisku a časopisecky. S vtipem a ironií v nich komentuje každodenní život rodiny, dětí, manželských peripetií, i právních problémů souvisejících s rozvody, vymáháním výživného, nevěrami, politikou či vypořádáním majetku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se dělá štěstí. Přihlašte se a napište ho.

jaroslav0572
17.05.2023 3 z 5

Některé poněkud přehnaně dlouhé věty s dovětky přičítám ještě ne zcela vyzrálé právničky coby spisovatelky, takže jednu hvězdičku ubírám. Přirozeně coby ženská si dnešní paní senátorka bere na paškál chlapy, kdy se ženským pohledem mužům předvádí a oddává. Na tom není nic špatného, je to přirozený vývoj pozemského života. Paní doktorce jde především o spokojenou rodinu plnou dětí a vzájemné tolerance mámy a s tátou. Dítě za nic nemůže, pouze se narodilo, aby nakonec střídalo řidiče jako fusekle. Zajímavá pasáž se týká situace u zkoušejících v komisi před advokátními zkouškami; tam to je vždy na ostří nože, stejně jako třeba u maturit. 6 z 10 bodů mohu přidělit a budu se pouštět do dalších z Kovářové ranějších děl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak se dělá štěstí v seznamech