Jak přežít manželství přehled

Jak přežít manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357841/bmid_jak-prezit-manzelstvi-Iwq-357841.jpg 3 21 21

Nejlepší prevencí pro klidné manželství je HUMOR. Nabízíme vám nezbytný doplněk vaší knihovničky. Doporučujeme v něm zalistovat při jakémkoliv pocitu psychického či fyzického selhání v manželství. Pokud vás kniha Jak přežít manželství nepostaví zpátky na nohy, jistě vás alespoň pobaví!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak přežít manželství. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
01.01.2023 3 z 5

Neurazí. Nenadchne.
Humor pana Kantorka je velmi specifický. Mě osobně nesedí. Mnohdy mi přijde až urážlivý. Přesto zajímavý vhled do tvorby klasických českých anekdot, které já si dle ilustrace pamatuji z časopisu a knih své babičky.

Maciiik
04.11.2021 4 z 5

Vtipy pana Kantorka miluju už spoustu let. Teď jsem v rámci úklidu knihovny znovu otevřela tuhle brožurku, opět jsem se od srdce zasmála.
Je to jen výběr na úzké téma, takže opravdových pecek je tam poskrovnu a kdo Kantorkův humor nezná, zřejmě uchvácen nebude. Ale já se opět bavím a posílám pozdrav tam někam nahoru. Díky pane Kantorku!

vojta491
29.06.2021 odpad!

Bez vtipu, bez humoru

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak přežít manželství v seznamech