Jak porazit depresi přehled

Jak porazit depresi https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85390/jak-porazit-depresi-85390.jpg 3 4 4

Vraťte se k životu bez strachu, úzkosti a pocitů viny. 75 rozumných, snadno použitelných užitečných rad z této knihy dává tisícům lidí po celém světě novou naději. Proč je to kniha tak čtivá a přesvědčivá? Asi proto, že její autor sám vybojoval úspěšný boj s depresí. Předmluvu k českému vydání napsal Jeronym Klimeš.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Práh

How to Beat Depression , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak porazit depresi. Přihlašte se a napište ho.

odejana
13.08.2011 3 z 5

Velice užitečná příručka ve chvílích, kdy na člověka padne "depka". Je přehledně členěná, v každé kapitolce uvádí nejprve příklad, jak člověka deprese omotává, a pak následuje velice praktická rada, jak si v dané situaci počínat. Také umožní pochopit, kdy se jedná jen o špatnou náladu, která je přirozená, a setrvalý stav, který člověka ochromí a přerůstá v nemoc, jež se dá zvládnout jen s pomocí profesionálů a psychofarmak. Také upozorňuje na významnou roli rodiny a nejblžšího okolí. Vhodné do každé příruční knihovny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak porazit depresi v seznamech

v Právě čtených1x