Jak jsem začínal podnikat přehled

Jak jsem začínal podnikat
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519119/bmid_jak-jsem-zacinal-podnikat-3vs-519119.jpg 5 2 2

Fascinující autentické vyprávění pěti velkých podnikatelů z počátků Československé republiky. Baťa, Böhm, Klement, Kočí, Otta osobně vypravují o počátcích své podnikatelské činnosti. Některé příběhy započaly před více než 100 lety. Přesto jsou to inspirující příběhy plné dobrodružství, odvahy, vytrvalosti, obětavosti a pokory. Všech pět velkých podnikatelů začínalo z úplné nuly a rychle vybudovali podniky, ze kterých se produkty šířily do celého světa. Jejich příklady ukazují i dnešním mladým lidem, že byznys nemusí být jen honbou za vlastním obohacením, mocí a slávou, ale spíše obětavou službou zákazníkům i zaměstnancům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsem začínal podnikat. Přihlašte se a napište ho.

Kokoska92
16.08.2023 5 z 5

Znovu se mi potvrdilo, že sobě člověk nejvíc prospěje, když své úsilí obětuje druhým.

Moc pěkná knížka vyprávějící životní příběhy pěti prvorepublikových podnikatelů, kterými se můžeme nechat inspirovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak jsem začínal podnikat v seznamech