Já se jmenuju Kaspar přehled

Já se jmenuju Kaspar
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126010/mid_ja-se-jmenuju-kaspar-0BX-126010.jpg 4 11 11

Jedenáctiletý Kaspar není jen tak obyčejný kluk. Už jeho příchod na svět byl zvláštní. Když se pak ve čtyřech letech naučil sám číst, jeho maminku to pořádně vyděsilo. A teď se navíc chce stát spisovatelem a píše svou první knihu - o sobě, smolařském, tatínkovi, nešťastné mamince i kamarádce Renske, která má poněkud čarodějnické spády, rozmlouvá s duchy a Kasparovi se moc líbí. Vše se točí kolem zaklínací formule, která dovede plnit přání. Kaspar i Renske s ní pomáhají rodičům řešit jejich problémy. Jenže někdy na úkor druhých, a tak nakonec dojde málem ke katastrofě. A zase pomůže zaklínadlo. Nebo že by to byla jen souhra náhod? Kdoví. Jisté je, že Kaspar je mimořádně nadaný spisovatel - určitě se s ním budete bavit i trnout napětím. - Oficiální synopse převzatá z knihy.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Ik heet Kasper , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já se jmenuju Kaspar. Přihlašte se a napište ho.

Johhanka79
20.02.2023 4 z 5

Jak jsme viděli dobrodružný svět jako malé děti? Tady si jako dospělák krásně zavzpomínáte. Na maminku, tatínka, sny, přání, dobrodružství a naše málá tajemství. V té době bylo vše buď bílé nebo černé. Šedá přibyla až věkem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Já se jmenuju Kaspar v seznamech

v dalších seznamech1x