Já jediná jsem přežila přehled

Já jediná jsem přežila
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393455/bmid_ja-jedina-jsem-prezila-0pR-393455.jpg 4 191 191

Autentický příběh mladé Američanky, která chtěla s několika přáteli v malém letadle přeletět pohoří Sierra Nevada. Stroj se však nárazem o hradbu skal zřítil a ona jediná zůstala naživu. V této knize líčí svoji strastiplnou cestu zpět k lidem.

Literatura světová Dobrodružné Biografie a memoáry
Vydáno: , Dekon

And I Alone Survived , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já jediná jsem přežila. Přihlašte se a napište ho.

hankapimi
15.03.2024 3 z 5

Ten, kdo Sierru Nevadu zná, tak může odpřisáhnout, že v této oblasti jsou jen dvě roční období... konec jedné zimy a začátek druhé. V takovém chladu a větru mrzne pivo i krev. Lauren, bez vybavení, jídla i pití, nedostatečně oblečená a zraněná, se vlastní zaťatou vytrvalostí nevzdala a zachránila se. Klopýtala jsem s ní nehostinnou krajinou, všechno mne bolelo a po dočtení bych potřebovala měsíc ve špitále... Doporučuji všem, kdo má náladu na silný příběh o silných lidech.

Jack Bauer
07.03.2024 3 z 5

Mám rád neuvěřitelné příběhy o přežití, tohle bych nedal ani v létě dobře oblečený a vybavený, Laura slézala čtyřtisícovku nevyspaná po velmi krušné noci, promrzlá, hladová a žíznivá, lehce oblečená v sukni bez kalhotek a v podpatkách se zlomenou rukou ve sněhu a ledu, prostě neuvěřitelné.

pinkstrom
31.12.2023 5 z 5

K téhle knize se často a ráda vracím. Je neuvěřitelné, čím vším si Lauren prošla a co všechno zvládla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Já jediná jsem přežila v seznamech