Inspilacerace přehled

Inspilacerace https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519630/bmid_inspilacerace-taH-519630.jpg 5 20 20

Kniha je sbírkou 163 satirických (de)motivačních citátů z oblíbeného instagramového účtu Inspilacerace. Tato motivační kniha ti sice nezlepší život, ale náladu možná jo. Dělá si totiž legraci z rádoby oduševnělých citátů, které na sociálních sítích sdílí samozvaní seberozvojoví kouči, manažeři MLM, milovníci Paula Coelha a tvoje máma.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspilacerace. Přihlašte se a napište ho.

virgo_books
včera 4 z 5

Tohle byla skvělá kniha na pobavení a oddech.

Najdete tam spoustu (de)motivačních citátů, které vám zaručeně zlepší den.

Všechno je navíc rozdělené do určitých kategorií, takže jestli potřebujete citát k něčemu konkrétnímu, tak to v knize hladce najdete.

Já můžu knihu určitě doporučit.

Áňa 998
08.05.2024 5 z 5

Motivační citáty. Neodmyslitelná složka sociálních sítí, která na nás vyskakuje každý den, všude možně. Já sama z nich mám spíš legraci, takže když jsem zaznamenala knihu Inspilacerace, říkala jsem si, že to je přesně něco pro mě!
V této knížečce, která se Vám pohodlně vleze do každé tašky, najdete 163 citátů, které si dělají legraci z oduševnělých větiček.
Při čtení jsem narazila na některé opravdu dobré (třeba ten na další fotce), ale i na některé, které jsem tak jako s pokrčením ramenou přešla. Převládaly ale ty dobré, takže knížka za chvíli kolovala k dalšímu čtenáři. Přítel má takové jednohubky rád a dost se bavil!
Dohromady je kniha fakt milá, vtipná a dost mi zvedla náladu. Můžete jí číst naráz, ale i jen tak mít položenou v knihovně, přijít, náhodně otevřít a pak zase odložit.
A kdyby Vám to nestačilo, mrkněte na instagramový profil @inspilacerace
Milá jednohubka, která pobavila! Myslím si, že je to fajn dárek pro každého, kdo se potřebuje v každodenní realitě zasmát!

Knihomolka97
18.04.2024 4 z 5

Tato jednohubka stopro zvedne náladu, dělá si totiž legraci z rádoby oduševnělých citátů, je plná černého humoru, ironie a celkově satirického humoru.
Některé citáty byly alá HAHA za břicho se popádám, jiné naopak AU, to zabolelo.. ale některé takové jakože hmm nic moc.
Jako celek ale tvoří opravdu parádní čtivo. Já osobně nemám ráda motivační knihy, takže toto je fakt super.
KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY.
KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY.
KDO MUSÍ, HLEDÁ ZÁCHODY.

No co na to říct, vždycky mě rozesmějí ty největší blbosti. :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspilacerace v seznamech

Autorovy knížky