Iniciace přehled

Iniciace https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436942/bmid_iniciace-xYJ-436942.jpg 4 12 12

Mass Effect: Andromeda série

Poručík Cora Harperová se připojila k Alianci, aby mohla rozvíjet svůj působivý biotický talent. Přidělili ji k jednotce asarijského komanda jménem Taleininy dcery, kde pracovala na zdokonalení svých schopností, aby se mohla stát zkušenou a smrtící lovkyní. Po návratu na Zemi Cora zjišťuje, že se mezi ostatními lidmi cítí jako cizinka. Připojuje se proto k Andromeda Initiative jako pobočnice Aleca Rydera. Účelem mise je vyslat sto tisíc kolonistů na jednosměrnou, šest set let trvající cestu do neznáma. Když ale dojde ke krádeži zásadní – a nebezpečné – technologie, je Cora vyslána, aby ji získala zpět. A to dříve, než ji někdo zneužije proti Andromeda Initiative a překazí tak misi dřív, než vůbec započne.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Initiation , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iniciace. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
01.10.2021 4 z 5

Výrazně lepší než Vzpoura na Nexu, děj plynulý, akční čtivý. Doporučuji. Howgh.

Radesan
13.08.2021 3 z 5

Za mne osobně velmi milé překvapení. Oproti hroznému "prvnímu dílu", který byl utahaný až hrůza, je to ohromný posun. Kniha mne bavila stejně tak, jako Anihilace, ta byla ale ještě o kousíček leší. Kdo má rád Mass Effect a není příliš afektován proti Andromedě...... líbí se mi popis pomale rostoucí symbiózy mezi organickým životem a umělou inteligencí.

KubaHanzelin
07.08.2020 3 z 5

Těžko hodnotit, o dost lepší jak "první díl", který se neskutečně táhnul. Akce střídá akci a prostor vyhrazený na uvažování a filozofování postav je tentokrát minimální a díky autorům za to. Cora jakožto hlavní hrdinka byla dobrá volba, jelikož ji přece jen znáte jako členku svého týmu ze hry a rádi se o ni dozvíte víc, což se dle mého povedlo.
Přesto, jednoduchý a přímočarý příběh, kde víte jak to bude pokračovat, ale ani to vám nevadí, kniha u které si odpočinete, jste po dočtení spokojení, ale za týden už na ni nebudete myslet, možná proto hodnotím 3* místo 4, ale pokud se vám kniha líbila, klidně si tu hvězdu přidejte

Knižní novinky (11. týden)

08.03.2020

Kniha Iniciace v seznamech