In Nomine Mortis přehled

In Nomine Mortis https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147841/bmid_in-nomine-mortis-9Md-147841.jpg 4 41 41

Fascinujúca záhada na pozadí dramatického sprisahania v čase, keď v parížskych uliciach vládol strach a hrôza.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize In Nomine Mortis. Přihlašte se a napište ho.

babicka_amalka
19.10.2022 3 z 5

Tajemství esejců i Záhada údolí králů se mi líbily. Ovšem tohle bylo spíš utrpení a několikrát jsem během čtení byla v pokušení zahodit knihu někam do kouta: neskutečně rozvleklé (přitom téma zajímavé a slibovalo hodně), k tomu ten náhlý konec (jakoby toho psaní měl dost už i sám autor :-DD).
Škoda, hodně jsem se těšila, protože tenhle typ knížek mám ráda. No, holt se ne vždy povede.

kannibal28
27.07.2019 2 z 5

pre mna dosť sklamanie dosť nudné čitanie plno neviem načo latinskych vyrazov a viet ktoré sú nakonci preložené ale je to už dosť zbytočné ked som knihu dočítal. Slovo inkvizitor tam tiež bolo strašne vela razi až mi to liezlo na nervy

RADIN
12.08.2018 4 z 5

Troška mi vadili tie latinské citáty,ale inak napínavý príbeh až do konca.Ranulf mal šťastie že ho nezasiahla tá morová nákaza.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha In Nomine Mortis v seznamech

Cay Rademacher