Ike: můj italský corso pes, aneb psí život v Itálii přehled

Ike: můj italský corso pes, aneb psí život v Itálii
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346810/bmid_ike-muj-italsky-corso-pes-aneb-psi--41Y-346810.jpg 4 45 45

Pravdivá pohádka o psím životě a o psancích v Itálii. Také o tom, jak vás italský corso pes může zruinovat, připravit vás o přítele a úplně změnit váš život... Jak jinak než k lepšímu!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ike: můj italský corso pes, aneb psí život v Itálii. Přihlašte se a napište ho.

bazdobrknih
04.01.2024 1 z 5

Vypujceno od znamych... chaoticke, ocenuji jen italske realie a zjevnou lasku psum. Lepe psat cely roman v ICH osobe, v tomto pripade ano...

DominaCZ
22.08.2023 odpad!

Co na to říct: stárnoucí odvržená fňukna.
Nezajímavé.
A hlavně trapná její víra v to, že je v očích druhých neskutečně žádoucí MILFkou.(str.8)
Přebal taky děs.

"Autorka má obrovský dar - schopnost nezaujatého pohledu "z ptačí perspektivy", a to nejen na druhé a na citlivé situace obecně, ale především na sebe samu. A to je nesmírně vzácné." Anna Novotná (redaktorka nakladatelství Práh"
Tak to jí jediný nakladatelství, který jí ten brak vzalo, dobře vlezlo do ři.ti, i když totálně lživě :))))

Kedar68
07.07.2022 5 z 5

Kniha srší jemným i černým humorem, přestože místy probleskuje neobvykle těžký příběh. Je to vše podáváno jakoby z ptačí perspektivy navzdory tomu, že první část knihy vypráví autorka a poté, když Ike povyroste se s ní natolik ztotožní, že knihu vlastně vypráví on. Tím, i kritikou italského sociálního systému a spravedlnosti, je kniha trochu náročnější pro průměrného čtenáře, který třeba i dost čte, ale musí mít k názoru a pochopení knih přečtený i návod od někoho chytřejšího. V každém případě skvěle vyprávěná kniha, kde se toho člověk dost dozví nejen o rase corso psa (hlavně na začátku, kde je vypravěčkou autorka), ale i o tom, jak to chodí v Itálii a žádná paráda to teda není. Názory na čarování a ženské, co se tím zabývají nekomentuju, ale ty, které se esoterikou samy zabývají se asi dost naštvou :-D Jinak je kniha rozdělena do ucelených, samostatných kapitol, které mají logickou i časovou posloupnost (nejedná se o žádný blog). Na ukázku jich pár opíšu.

Radši si kup corso psa

Souboj Ika s globálním oteplením

Italský Ike,italská sociální služba,

italští soudní znalci, štěňátka

a pravda

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ike: můj italský corso pes, aneb psí život v Itálii v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x