Ideální dárce přehled

Ideální dárce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17350/idealni-darce-17350.jpg 4 37 37

Karin a Joeovi Eastmanovým se konečně vyplnilo vše, o čem snili, k dokonalému manželství přibylo vytoužené dítě. Jenže maličký Ben trpí těžkou chorobou. Jedinou šancí na jeho uzdravení je najít člověka s co nejpodobnějším genetickým kódem. Prosté řešení je nasnadě – pořídit mu sourozence, který poskytne kostní dřeň k transplantaci. Že prostá řešení vůbec nemusí být jednoduchá, potvrdí testy před lékařským zákrokem, které odhalí nečekanou pravdu. Ta zkomplikuje jedinou naději na vyléčení dítěte a zároveň vystaví těžké zkoušce dosud šťastné manželství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Perfect Match , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ideální dárce. Přihlašte se a napište ho.

Damaj
31.12.2021 1 z 5

Věřím, že se někomu kniha líbit může, ale já její čtení po 180 stránkách vzdala, protože se to nedalo. Obvykle se snažím knihu dočíst, ale třeba se k ní někdy časem vrátím a zaujme mě, uvidíme.

Oli1104
17.02.2020 3 z 5

Knihu jsem precetla, ale vim, ze se k ni nikdy nevratim. Zacatek me zaujal, cetlo se velmi svizne, rychle. Konec byl ale opravdu strasny, porad jsem cekala, ze to prece takhle nemuze byt. No a bylo:-)

Christienne
28.01.2016 3 z 5

Knihu hodnotím průměrně. Zpočátku jsem byla nadšená, konec jsem málem nedočetla; kniha mě přestala bavit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ideální dárce v seznamech

v Právě čtených1x