I velké holky pláčou přehled

I velké holky pláčou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490934/bmid_i-velke-holky-placou-fba-490934.jpg 4 14 14

Terezu opustí její dlouholetý přítel Štěpán, který odchází do ciziny, aby si vydělal své vysněné peníze a ani skutečnost, že s ním čeká dítě, ho nepřesvědčí, aby zůstal. Po několika letech se vrací zpět do Čech a i přesto, že je ženatý, chce ji zpět. Tereza však potká muže, který se pro ni stává životní láskou a ona se musí rozhodnou mezi jím a Štěpánem. Zároveň řeší záhadu ve svém panelovém domě, kdy se každou noc za dveřmi bytu, její bývalé spolužačky, ozývá zoufalý pláč. Velmi napínavý příběh, který je plný překvapivých momentů, si oblíbí každá milovnice románů, která s Terezou bude prožívat nejen pády a trápení, ale také radosti, důležitá rozhodnutí a žhavé chvilky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize I velké holky pláčou. Přihlašte se a napište ho.

LajkaVonSputnik
13.07.2023 1 z 5

Jako pozitivní hodnotím to, že jde o nenáročné čtení a knihu budete mít za chvilku přečtenou. Vše ostatní je ale špatně. Občasné chyby v textu, snad všechny postavy nesympatické, hlavni hrdinka i její kámoška neskutečně hloupé. V době mobilních telefonů chodí návštěvy na blint, v paneláku asi mají dokořán vchodové dveře, protože všichni zvoní až u bytu. Bytové dveře nemají kukátko, takže nezvané návštěvy ihned vtrhávají dovnitř. Neustále se opakující výrazy jako "zalapala po dechu" nebo "vyrazila ze sebe". Vysoké hodnocení knihy přičítám pouze nízkému počtu hodnotících.

Hakl54
07.02.2023 3 z 5

Překvapilo mě vysoké hodnocení, pro mě průměrná kniha, kterou rychle přečtete a za pár dnů o ní ani nevíte.

zdehan
05.09.2022 5 z 5

Pěkné oddechové čtení-

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha I velké holky pláčou v seznamech

v dalších seznamech1x