Hybrid přehled

Hybrid
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215028/mid_hybrid-215028.jpg 4 53 53

Z odlehlé indiánské vesnice v brazilském pralese mizí beze stopy ženy a děti. Když se objeví hnijící mrtvola, šaman mluví o pomstě zlého ducha… Na druhé straně zeměkoule je na břehu Labe nalezeno lidské chodidlo, ale hamburská policie přistupuje k pátrání po jejím původu nanejvýš zdrženlivě.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Hybrid , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hybrid. Přihlašte se a napište ho.

klaraj093
22.10.2020 5 z 5

Mě kniha velmi bavila.. Byla čtivá a napínavá.

ElessaRiverbow
29.07.2020 3 z 5

Kniha mě v knihovně zaujala svou obálkou, i když anotace mi nějak moc zajímavě nepřipadala. Ze začátku jsem se nemohla dohrabat ke čtení. Až zhruba po třetině jsem se do knihy začetla a pak to šlo jako po másle. Jen mi některé pasáže připadaly příliš odborné. Jako oddychovou četbu s happyendem na nudné večery vřele doporučuji.

ZÓNA
02.05.2020 3 z 5

Příběh z rezervoáru "béčkových" fimů.
Čtivě napsán, relativně dobře podán, ale s příměsí mnoha berliček, bez kterých by nedošel ani do poloviny knihy.
Sympatičtí hrdinové rozplétají záhadu, která cílí na dobrodružné charaktery čtenářů.
Ač bych rád přisoudil knize více hvězdiček, tak nemohu, z důvodu použití humorných vložek, které z románu dělají parodii a z výše zmíněných absurdních situací, které v realitě nejsou možné.
Novodobý "western" z brazilského pralesa vás možná vtáhne do děje, ale na konci se budete divit, čím jste se vlastně nechali zlákat.
Šablonovitý thriller průměrného ražení...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hybrid v seznamech

v dalších seznamech1x