Hvězda-01 přehled

Hvězda-01 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21674/hvezda-21674.jpg 4 142 142

Hvězda série

Nezná vlastní minulost. Jedno ale ví jistě - právě teď je odborným konzultantem na řešení problémů. A lidí. Svou následující oběť však má najít a přivést živou. Alespoň tak zní objednávka. Jenže věci se zkomplikují. Kolem umírá příliš mnoho lidí. Ze spojenců se stávají nepřátelé a po Johnových stopách vyráží lovec, kterého se bojí i ti, kteří ho vyrobili. Drsná sci-fi z prostředí chudinských slumů i luxusních soukromých asteroidů vám vyrazí dech! Brutální scény jsou barvitým doplňkem skvěle promyšleného příběhu. A Robert Fabian ví, o čem píše.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hvězda-01. Přihlašte se a napište ho.

Boby17
29.09.2022 5 z 5

Super počteníčko plné akce a zajímavých soubojů s lovci lidí a s vražednou technologií další generace. Moc mě to bavilo, plynule přecházím na druhý díl.

ber-tram
06.01.2022 2 z 5

Že bych se hnedle hrnul do druhého dílu, to ani omylem... Prvních 50 stran se cosi rozehrává, dalších 200 neděje nic, posledních 50 vzývá pointu. Chabou.
Fabiana blažím v řízné military sci-fi (Mariňáci, první díl Carpe Diem), ostuzuji za jalovou vesmírnou šmírovačku. Tihle solitérní chlápci s temnou minulostí, námezdní ve stylu »dojdi tam - nevím kam?!, přines to – nevím co?!« už podlehli inflaci. Sugestivně vystavěné prostředí to nespasí. 1/22

Spetum
05.11.2019 5 z 5

Moje asi nejoblíbenější knížka od pana Fabiána. Sice to není military sci-fi jak je u něj zvykem – spíš taková noir sci-fi detektivka - ale rozhodně povedená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hvězda-01 v seznamech

v dalších seznamech2x