Knihkupec přehled

Knihkupec
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216591/mid_knihkupec-216591.jpg 3 152 152

Hugo Marston série

1. díl

Na březích řeky Seiny prodávají staré knihy – říká se jim bukinisté a patří mezi ně i Max. Toho však právě unesli, přímo před očima jeho přítele Huga Marstona, šéfa bezpečnosti na americkém velvyslanectví. Hugo zalarmuje policii, ta má ale zrovna plnou hlavu vraždy místního drogového bosse.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Knihkupec. Přihlašte se a napište ho.

Drnkla
14.05.2023 2 z 5

Paříž je moje srdcovka, téma bukinistů mi bylo taky blízké, ale jinak tedy zklamání...

ydnac
21.04.2022 4 z 5

PAŘÍŽ :-)

Unesený bukinista.
Ztracená kniha a kniha za statisíce dolarů.
Jak to všechno souvisí ?
Hugo (šéf bezpečnosti a velvyslanectví), Tom (bývalý zaměstnanec FBI) a krásná novinářka Cladia společně řeší již zmíněné zmizení pouličního prodavače knih - Maxe.
A nejen to...
Tenhle příběh není žádný krvák a není kdovíjak náročný na přemýšlení, ani detailně propracovaný a ani postavy nejsou moc vykreslené, ale četlo se mi to dobře :-) a nelituji.
Na oddech dobrý :-)
Další díl bych si přečetla:-)

michterhel
11.06.2020 3 z 5

Dobrý příběh, slabé zpracování. Hlavní hrdina přemoudřelý jako Sherlock Holmes, neprůstřelný jako kapitán Klos (pro mladší ročníky třeba jako Nick Slaughter), Claudia svým chováním antierotická (jen trochu to vylepšil popis husí kůže na holém zadečku). Jediná uvěřitelná postava s obyčejnými lidskými vlastnostmi- kamarád Tom. A nebýt sekretářky Emmy, Hugo by byl v p...eli. Jen obyčejný namachrovaný Američan.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Knihkupec v seznamech

v Právě čtených1x