Hubertove ženy přehled

Hubertove ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251414/hubertove-zeny-251414.jpg 3 27 27

Téma fyzického a duševného násilia nesmie byť prehliadaná Láska, zrada, odpustenie, manipulácia, to všetko sú citové stavy, dôverne známe každému. Hubert a jeho ženy sú skvelým dôkazom toho, prečo téma nielen fyzického, ale najmä duševného násilia, nesmie byť prehliadaná. Zvrátenosť nebezpečného muža sa schováva za zaujímavý námet s podvrhnutým zoznamom záletníčky. Ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto. Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi. Aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil? Dá sa vôbec napraviť minulosť a komu možno vo svete plnom intríg veriť? Pomôže rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín záhadný denník? V Macháčovej príbehu s detektívnou zápletkou vášeň a pomsta takmer zničia každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hubertove ženy. Přihlašte se a napište ho.

Zirvith
18.01.2021 4 z 5

Celkem dobře čtivá kniha, ale poněkud krátká. Navíc na to, kolik postav tam vystupuje... Některé situace nebo postavy mi připomínají v některých věcech i sebe a věci, které aktuálně řeším, takže jsem si oblíbila nejen knihu, ale i některé postavy, dost mi byla sympatická třeba Marie a ze sester mi je bližší Lýdie.

pavlusa025
23.10.2020 2 z 5

Tohle je druhá kniha od autorky, co jsem četla. Je to jednoduché čtení, oddechovka.

kika 13
13.09.2020 1 z 5

Za mě slabé.Stále jsem čekala kdy se děj rozjede.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hubertove ženy v seznamech

zrada