Hrob pro mého manžela přehled

Hrob pro mého manžela https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409597/bmid_hrob-pro-meho-manzela-7sC-409597.jpeg 3 193 193

Erin je dokumentaristka a Mark investiční bankéř s velkými plány. Vášnivě zamilovaný pár se po svatbě vydá na kouzelné líbánky v ráji na Bora Bora. Při společném potápění v průzračném moři však najdou něco, co jejich životy obrátí vzhůru nohama. Novomanželská idylka se rázem změní v nekonečné lhaní a boj na život a na smrt. Pro fanoušky Ruth Ware či Pauly Hawkins.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Something in the Water , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrob pro mého manžela. Přihlašte se a napište ho.

Marti-buri
12.03.2023 odpad!

Kniha jako taková mě zaujala tím, že se v ní zmiňovala tématika potápění. Když odhlédnu od skutečnosti, že jako thriller za moc nestála (opravdu mi ke konci bylo jedno, jak to dopadne), kladu si otázku, zda se autorka nemohla poradit s někým, kdo se reálně potápí? Když už o tomto tématu píšu, něco si snad zjistím! Popsané situace byly absolutně špatně, nehledě na to, že chyby byly i v takových blbostech, které se dají snadno zjistit na Google. Velké zklamání.

patricia8137
23.02.2023 3 z 5

Kniha NIEČO VO VODE je autorkin prvý román, ktorý som sa rozhodla prečítať vďaka zaujímavej anotácii. Kniha začína na str. 7 a až na str. 21 sa dozvedáme, ako sa volá hlavná hrdinka, ktorá rozpráva celý príbeh. Začiatok knihy bol skvelý, hneď ma navnadil, rovnako ako anotácia knihy, na čítanie. Postupne sa ale začal príbeh veľmi naťahovať, dej mal príliš pomalé tempo. Keďže musím knihu vždy dočítať, tak som zaťala zuby a čítala ďalej. Ku koncu už bol dej trošku svižnejší a prekvapil ma hlavne nečakaný záver. Knihu nemôžem ohodnotiť ako výbornú, pretože ma príbeh nepohltil, chýbalo mi tam napätie a zostalo mi veľa nezodpovedaných otázok. Ak by som to mala zhrnúť, celkovo som sa s čítaním potrápila, knihu som dočítala skôr z povinnosti, čítanie som si tým pádom neužila. Preto knihu hodnotím ako priemernú - neurazí ani nenadchne.

Ticiana
14.10.2022 4 z 5

Knihu jsem uz déle chtěla cist. Obe hlavní postavy se mi úplně nezamlouvali, ale Patrick vic. Je docela nereálná, ale zato se čte dobre. V rámci oddechu mezi Sandmanovskou sérii mi prisla vhod.

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Hrob pro mého manžela v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x