Hospodářský vzestup lidových demokracií a demokratické republiky Německé a Vietnamské přehled

nehodnoceno
Hospodářský vzestup lidových demokracií a demokratické republiky Německé a Vietnamské https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 0 0 0

N. Puchlov: Přebudování zemědělství v zemích lid. demokracie. V. Avarin: Výstavba státu a hosp. Čínské lid. rep. S. Pogosov: Úspěchy Vietnamské dem. rep. N. Baturin, V. Pašuchin: Hosp. úspěchy Něm. dem. rep. G. Charachašjan: Agrární reformy v NDR. I. Popov: Rozvoj hosp. Lid. rep. Bulharské. I. Sergějev: Velké vítězství v rozvoji maďarského nár. hosp. S. Filippov: Hosp. lid. demokrat. ČSR na vzestupu. A.Z.: Druhý rumunský národohosp. plán. V. Ovčarov: Úspěchy socialist. výstavby v Polsku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hospodářský vzestup lidových demokracií a demokratické republiky Německé a Vietnamské. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hospodářský vzestup lidových demokracií a demokratické republiky Německé a Vietnamské v seznamech

Autorovy knížky

1950  0%Hospodářský vzestup lidových demokracií a demokratické republiky Německé a Vietnamské