Hledám tě přehled

Hledám tě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348790/mid_hledam-te-tgO-348790.png 4 29 29

I když dnes slovo láska může znít pro mnoho lidí jako klišé, každá žena ve skrytu duše touží najít toho pravého. Takové hledání není vůbec snadné, ta pravá láska obvykle nepřichází sama a je potřeba o ni bojovat všemi dostupnými zbraněmi. Čtyři silné příběhy o tom, že najít spřízněnou duši nebylo nikdy jednoduché.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledám tě. Přihlašte se a napište ho.

VáclaV111
02.02.2024 4 z 5

Kniha předestírá čtenáři čtyři zajímavé historické příběhy, navíc vlastně propojené i tím pátým, který končí v závěru. Všechny děje spojuje vyprávění dvou žen v nemocnici, kde starší Marie vypráví mladší Heleně o svých předchozích životech.
Asi nejvíc se mi líbí druhý příběh ze Skotska (začíná rokem 1297), ale i úvodní příběh před naším letopočtem je výborný, kdy nás autorka zavádí až do doby a vlastně smrti „Velkého Caesara“, ale hlavní hrdinka příběhu utíká z Říma, aby našla svobodu a lásku v neznámých krajích kdesi ve střední Evropě.

Allla9
16.12.2020 5 z 5

Čtyři krásné příběhy. Kdybych měla říci, který se mi líbil nejvíce, tak se nedokážu rozhodnout. Každý měl své kouzlo.

helenkan
08.10.2020 3 z 5

Docela pěkný příběhy, tak trochu pohádky pro dospěláky. Jako relax fajn. Dokonce se mi líbilo i jak to bylo napsané.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hledám tě v seznamech

v Právě čtených2x