Hledá se Sky Waydersová přehled

Hledá se Sky Waydersová https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240423/bmid_hleda-se-sky-waydersova-HJ7-240423.jpg 4 2 2

Konspirace, britská vláda, Mi5, Mi6. Tajný projekt Chamelonik, který vytvořil mentální agenty. Teď přišel okamžik se jich zbavit. Co všechno je fikce a co pravda? Někdy je těžké uvěřit tomu, co se může dít kolem nás a o čem ani nemáme ponětí, že se opravdu děje. Možná je to i dobře, že všechno nevíme, protože kdyby se odhalily všechny ty lži, ty překroucené pravdy, ty uměle vyvolané krize, účelové války, svět by upadl do globální anarchie. V každém případě ti, co jsou u moci, nedovolí celou pravdu pustit ven, ať už je pravda jakákoliv. A když se najde jedinec, který se i přes varování, i přes všechny ty nástrahy přece jenom pokusí o zveřejnění informací, které by se mohli stát hrozbou, je odstraněn. Sám jednotlivec nemá naději na úspěch. Tento systém je tak hlídaný, až bychom se divili, co všechno ONI vědí. ONI, ti co řídí prezidenty, kteří jsou jen loutky svého státu. ONI, ti co řídí svojí zem. Nejsou to vlády, nejsou to politici zvolení lidem, jsou to muži v pozadí. To ONI řídí všechno…Kdo jsou však oni? Kdo jsou ty bytosti, co ovládají jiné?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledá se Sky Waydersová. Přihlašte se a napište ho.

adam.ruby
03.09.2017 5 z 5

Tato kniha je vyprávěná z pohledu agenta Gregory Fosleyho, který se se Sky Waydersovou setkal. Co víc. On je jedním z těch mentálních agentů. Příběh je plný akce a zvratů. Možná také i věcí, které se opravdu staly a které se i dějí.

Kdo by chtěl vědět, kdo je skutečně Sky Waydersová, doporučuji 5 samostatných knih z pohledu Sky Waydersové, které autor posunul formou psaní k hranici komiksu (X-meni, Marvel, atd.)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hledá se Sky Waydersová v seznamech