Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), I. díl : 921-1986 přehled

nehodnoceno
Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), I. díl : 921-1986 https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206665/bmid_historicky-kalendar-mesta-dobrise-v-206665.jpg 0 0 0

„Orientační, neúplný, všeobecný kalendář“ byl vydaný při příležitosti oslav 750let první písemné zmínky o Dobříši a navazuje na původní kalendář sestavený dobříšským historikem Ludvíkem Kopáčkem. Kniha je určena pro naše příští obyvatele, aby v budoucnu věděli, že žijí ve městě, které má také bohatou historii od dávných dob až po současnost. Ukázka z knihy: Největším objevem je však několik zlomků předmětů z období starší doby železné. Jedná se o první doložený pravěký nález přímo v katastru města Dobříše. Je velká škoda, že nikdy v minulosti nebyl na tomto místě proveden archeologický průzkum.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), I. díl : 921-1986. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), I. díl : 921-1986 v seznamech

Dobříš

2008  0%Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), I. díl : 921-1986
2008  0%Historický kalendář města Dobříše : (všeobecný - neúplný - orientační), II. díl : 1987-2007