Haló, Jácíčku přehled

Haló, Jácíčku https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203902/bmid_halo-jacicku-WAD-203902.JPG 5 107 107

Kniha popisuje drobné příhody kamarádů zajíčka Jácíčka a Veverky. Je sice uváděna jako knížka pro nejmenší děti, ale je prostoupena mnoha zajímavými myšlenkami a úvahami.

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Haló, Jácíčku , 1972

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Haló, Jácíčku. Přihlašte se a napište ho.

Drakobrouk
13.01.2023 5 z 5

Bavilo mě to, ale nejvíc se mi líbil slon a krtonožka. Krtonožka se mi líbila, protože byla vtipná, a slon, protože byl chytrý, ale je to jen slon :). Podle mě je to spíš pro menší děti. Doma si pořád říkáme, že HLAVNĚ SE NESMÍ V LESE KŘIČET!!!!!!

Anickahor
02.01.2022 5 z 5

Moje srdeční záležitost - jako malá jsem stále dokola poslouchala kazetu namluvenou paní Maciuchovou. Ještě dnes při čtení slyším v hlavě její přednes.
Tehdy jsem vnímala hlavně příběh o přátelství zajíčka a veverky. Když jsem se k tomuto příběhu nyní vrátila díky Čtenářské výzvě, objevila jsem i hluboké myšlenky, které mi zůstaly v dětství skryté. Připodobnila bych tuto knihu k Malému princi, pokaždé najdete něco, co v tu danou dobu potřebujete objevit.
"Haló, Veverko!" "Haló, Jácíčku!" "Haló..."

Ombe
20.02.2021 5 z 5

Český Malý princ.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Haló, Jácíčku v seznamech

v Právě čtených3x