Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis přehled

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425732/bmid_freddie-mercury-ilustrovany-zivotop-kZM-425732.jpg 5 61 61

Životný príbeh frontmana kapely Queen doplnený o jedinečné ilustrácie Kto z nás si niekedy v živote nezaspieval „We Are the Champions“? Koho nevtiahli precítené tóny a prepracovaná rôznorodosť „Bohemian Rhapsody“? Skupina Queen zasiahla do života niekoľkých generácií a doslova premenila tvár populárnej hudby. Nápadito ilustrovaná biografia vás prevedie životom frontmana Freddiho Mercuryho od jeho narodenia na Zanzibare, cez svetová pódia a nespútané večierky až po boj s vtedy ešte neznámou chorobou AIDS... celý text

Literatura světová Komiksy Biografie a memoáry
Vydáno: , Lindeni

Freddie Mercury: Una biografía , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
11.07.2023 5 z 5

Publikace je velmi povedená, ty barvy a styl jsou prostě krása! Dozvíme se něco málo ze života, o kapele i o největších hitech!
Krátké, svižné, krásně doplněné ilustracemi - na poznání hudební legendy jako dělané :).

blackoutzuzi
24.06.2022 5 z 5

Nedávno jsem (asi jako poslední na této planetě) konečně viděla film Bohemian Rhapsody a dostala chuť přečíst si něco o Freddiem Mercury :)
Tahle knížka byla naprosto boží volba! Nejen že jsem se dozvěděla mnoho informací a pikantností ze života F.M., ale to grafické zpracování je skvostné, originální a dodává celé knize zase další rozměr. Pasuju ji na jednu z nejhezčích knížek, co doma mám.

Zorka
20.03.2022 4 z 5

Krátké a výstižné shrnutí života F. Mercuryho, jako bych četla komiksovou Bohémskou rapsodii jednoho života.

Knižní novinky (49. týden)

01.12.2019

Kniha Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis v seznamech