Forenzní psychologie – Teorie a praxe přehled

Forenzní psychologie – Teorie a praxe https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428608/mid_forenzni-psychologie-teorie-a-praxe-enL-428608.jpg 4 2 2

Cílem monografie je poskytnout čtenáři odborný diskurz základních postulátů forenzně-psychologické teorie, metodologie, výzkumu a praxe, s odkazem na aktuální témata v kontextu základních psychologických disciplín. Autorka vychází z pojetí forenzní psychologie jako propojení vědomostí z oboru práva nebo kriminologie se znalostmi psychologie osobnosti, psychopatologie a klinické psychologie. Toto pojetí rozšiřuje o sociální a vývojovou psychologii, jako jsou sociální interakce, postoje, role, chování, význam a dynamika sociálních skupin nebo psychologický vývoj jedince od narození po stáří. V publikaci je shrnuta i základní česká odborná literatura a odkazy na zahraniční výzkum.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Forenzní psychologie – Teorie a praxe. Přihlašte se a napište ho.

Jackline5
07.01.2022 5 z 5

Kniha je velice přínosná obzvlášť pro studenty VŠFS (obsahuje vše potřebné pro úspěšné složení zkoušky z PSZ). Kniha je krátká, dá se přečíst i za večer.
Osahuje ZÁKLADNÍ ÚVOD do problematiky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Forenzní psychologie – Teorie a praxe v seznamech

2019  80%Forenzní psychologie – Teorie a praxe