Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování přehled

Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364195/mid_evoluce-touhy-strategie-sexualniho--E7Q-364195.png 4 29 29

Kniha Davida Busse je první publikací evoluční psychologie o sexuálních strategiích vycházející v češtině. Tento nový směr v psychologii se snaží rekonstruovat problémy, které museli řešit naši předkové ve svém primitivním prostředí a z těchto premis odvodit jejich současné chování Kniha je zvláště cenná tím, že nám pojmenovává a zpřehledňuje naše neuvědomované motivy, potřeby, postoje a následně i tužby, přání. Může nám pomoci, abychom více porozuměli různým partnerským/manželským rozporům, nevěrám, rozchodům, tahanicím o děti... Určeno, psychologům, socilogům studentům psychlogie, biologie a příbuzných oborů především však laické veřejnosti.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Dauphin , Volvox Globator

The Evolution Of Desire: Strategies Of Human Mating , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování. Přihlašte se a napište ho.

lukas9608
05.05.2019 3 z 5

Jak ženy přitahují muže a muži ženy a to vše z evolučního pohledu, avšak mnohem méně čtivé a zajímavé než Válka spermií či Červená královna.

kittlerka
30.11.2017 2 z 5

Kniha se mi zdála celkem povrchní, nic nového jsem se bohužel nedozvěděla.

nokid
08.01.2015 3 z 5

Docela tlustá kniha o tom, proč se ženy líbí mužům a muži ženám. Vědecky zdůvodněno, zváženo, sečteno, podtrženo. Ale dobře se čte!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování v seznamech

v Právě čtených2x