Ešte sa stretneme přehled

Ešte sa stretneme
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177935/este-sa-stretneme-177935.jpg 4 90 90

Po vyše piatich rokoch prepustia z väzenia Molly Laschovú, ktorá pred súdom priznala, že zabila svojho manžela, riaditeľa nemocnice, doktora Garyho Lascha. Pred bránou väznice ju čaká novinárka, bývalá spolužiačka z akadémie, ktorá je ochotná pozrieť sa na kauzu z nového zorného uhla. Postupne sa zorientuje v spletitom prípade a pred zrakom čitateľa sa na prekvapivom pozadí intríg, sklamaní, falošnosti, zvrátených medicínskych experimentov, ale aj priateľstva a nezištnej pomoci odvíja pôsobivý kriminálny príbeh.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

We´ll meet again , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ešte sa stretneme. Přihlašte se a napište ho.

čef
28.05.2023 4 z 5

V této knize se hrdinky (nespravedlivě odsouzená a novinářka) snaží dobrat pravdy, kdo vlastně vraždil. Máme zde mnoho komplikací, zápletka má kořeny v lékařském byznysu, kde se točí velké peníze na úkor pacientů. Také se probírá bezohledná morálka některých lékařů.
Nezařadil bych do hitparády, ale někam mezi přijatelné.

berila
21.01.2023 5 z 5

Autorku mám ráda, velmi dobře se mi její knihy čtou. Opět jsem spokojená a určitě se pustím do další.

jarkaska
14.11.2022 5 z 5

Opět jedna z dalších pěkných knih, která se mi dobře četla. Konec mě docela překvapil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ešte sa stretneme v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x