Eskymo Welzl – Paměti českého polárníka a zlatokopa přehled

Eskymo Welzl – Paměti českého polárníka a zlatokopa https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213687/mid_eskymo-welzl-pameti-ceskeho-polarnika-a-zlatokopa-213687.jpg 4 47 47

Živé a jedinečné spojení primitivnosti a praktického smyslu pro realitu. Neobyčejná fantazie a exotičnost. Jadrný humor. Zachycení tíživých situací, touha po svobodě a přičinlivost. To vše lze nalézt v původních vzpomínkách cestovatele a světoznámého polárníka.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Eskymo Welzl – Paměti českého polárníka a zlatokopa. Přihlašte se a napište ho.

cziss
22.12.2023 4 z 5

Zajímavá knížka. Jen je škoda, že se příliš věnuje raděni bílého může a méně pak samotným eskymákům.

vercas945
08.06.2022 5 z 5

Za mě velice poutavé čtení, jsem ráda, že jsem se ke knize dostala. Ano, občas autor odbíhá od tématu nebo přeskočí v čase, ale na to je čtenář upozorněn již v předmluvě, takže jsem nečekala úplně souvislé vyprávění. Naopak jsem si nebyla jistá, zda se v knize Welzl vůbec zmínil i o tom, jak se dostal zpět do Evropy a jsem ráda, že na závěr je stručně popsána i tato neplánovaná cesta.

Marcello_zbb
11.04.2022 5 z 5

Toto bola moja druhá kniha Welzlových dobrodružstiev. Mňa nesklamala, ani neviem, ako som ju prečítal - stránky sa opäť prevracali samé... Dokonca mi bol sympatický aj starý, nárečový spôsob vyjadrovania. Za mňa palec hore!

Dalších pár nových eknih :-)

01.01.2020

Kniha Eskymo Welzl – Paměti českého polárníka a zlatokopa v seznamech