Epidémia tieňov přehled

Epidémia tieňov https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249552/mid_fablehaven-3-epidemia-tienov-249552.jpg 5 118 118

V Čarolese sa dejú veľmi čudné veci. Niekto alebo niečo vyvolalo epidémiu, ktorá stvorenia svetla mení na bytosti temnoty. Hoci Seth túto skutočnosť objaví už v jej začiatkoch, infekčná nákaza sa šíri veľmi rýchlo. Čoskoro sa ukáže, že rezervácia pri tejto skúške dlho neobstojí. Sorensonovci sa zúfalo snažia zohnať pomoc, no nevedia, na koho sa môžu obrátiť. Sfinga im vždy dával dobré rady, ale čo ak je zradca? Vnútri Tichej kobky je uväznená Vanessa, ktorá by o epidémii a o jej liečbe mohla mať dôležité informácie. Môžu jej však veriť? Medzitým sa musí Kendra s niekoľkými členmi Rytierov úsvitu vydať na cestu do vzdialenej rezervácie a nájsť ďalší ukrytý artefakt. Získa ho Spoločenstvo večernice skôr ako oni? Pohltí epidémia tieňov všetko svetlo v Čarolese?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Grip of the Shadow Plague , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Epidémia tieňov. Přihlašte se a napište ho.

HanaN1
11.08.2020 5 z 5

Dobrá série všechny 3 dily. Dcera si hned po přečtení 3. dílu koupila 4. a 5. ve slovenštině. Krásné fantasy. Ty české knihy jsou velmi hezky udělané, krásné ilustrace a provedení.

candy72
27.01.2016 5 z 5

Rozhodně to není zrovna pohádka pro malé děti.
Přečetla jsem první díl a myslela jsem, že se bude celá série odehrávat jen v Lesohradu. Po začátku čtení Večernice jsem přišla na to, že zápletka je mnohem složitější. Tím více mne to do děje zatáhlo.
Když jsem se probojovala až sem, stala jsem se touto sérií posedlá. Jako blázen jsem si sepisovala, co vím o všech artefaktech, hrdiny těchto knih, známé členy SV...
Prostě jsem si nedala pokoj.

Jen mne zaráží: Zápletka mi přišla tak velká, že nevím, jak se to během následujících dvou dílů rozuzluje. Pokusím se je sehnat v češtině či ve slovenštině a jsem moooc zvědavá :)

A jinak: je to ta neeej knížka, jakou jsem četla!!!

PS:Nikka07 - mě spíš přišlo nejsmutnější spojení kamene s hřebem a loučení :( dusivky mi tolik nevadily, protože **** nám nebyl tolik známý,, že by mě to nějak zarmoutilo.

svobonís
21.01.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha, poutavá, malinko strašidelná, rozhodně doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Epidémia tieňov v seznamech

v Právě čtených2x