Energia, vášeň a krása přehled

Energia, vášeň a krása
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328073/bmid_energia-vasen-a-krasa-mWM-328073.jpg 5 2 2

Počínajúc rokom 1971 zaznamenali Mahavishnu Orchestra raketový nástup na populárnu hudobnú scénu, čo trvalo v rôznych podobách päť rokov. Najhlučnejšia a najrýchlejšia skupina na svete doslova "vydesila" ľudí, vytvorila však skutočne nádhernú hudbu. Silný vplyv skupiny sa šíri vo všetkých hudobných oblastiach dodnes.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Energia, vášeň a krása. Přihlašte se a napište ho.

hammond
30.01.2018 5 z 5

Dôslednosť s akou pristúpil autor k tejto knihe je naozaj obdivuhodná. Toľko relevantných originálnych výpovedí nájdeme skutočne v máloktorej hudobnej biografii a tým pádom nemôže mať čitateľ najmenšie pochybnosti o jej pravdivosti a autenticite.

Z môjho pohľadu sa autor nechal trochu príliš uniesť svojím obdivom ku kapele, o čom svedčí aj podnadpis knihy "Príbeh legendárnych Mahavishnu Orchestra, Najlepšej skupiny na svete". Okrem tejto trochu absurdnej glorifikácie ide o naozaj špičkového sprievodcu ich históriou a som nadšený z každej takejto knihy preloženej do slovenčiny.

* Čitateľská výzva 2018 - kniha, která má čtyřslovný název

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Energia, vášeň a krása v seznamech

Autorovy knížky

2007  100%Energia, vášeň a krása