Víťazstvo lásky přehled

Víťazstvo lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439794/vitazstvo-laskyVxc6XL-KpH-.webp 4 30 30

Emma Harte série

< 7. díl

Centrá svetovej módy New York, Paríž a Londýn, exotický Istanbul a Hongkong – všade tam nás zavedie najnovší fascinujúci román o vášni a zrade, o pomste a nenávisti, ale aj o triumfe pravej lásky od jednej z najslávnejších autoriek bestsellerov. Bradfordová ním nadväzuje na mimoriadne úspešnú ságu o rode Hartovcov, ktorou si získala srdcia miliónov čitateliek na celom svete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Breaking the Rules , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Víťazstvo lásky. Přihlašte se a napište ho.

knihovniceS
04.09.2020 4 z 5

Série Emma Harte se mi moc líbí. První tři díly jsem přečetla rychle, další díly prokládám jinými knihami v čase čekání na pokračování. Jsem netrpělivá a díly čtu na přeskáčku (4. a 6. zatím nemám), pátý díl a nyní sedmý „Rodinný nepřítel“. Zjistila jsem, že to tak moc nevadí. I v ději je časový odstup – postavy přibývají i ubývají, děj ubíhá bez zvláštního napětí. Ale pozor, v poslední pětině knihy děj nabral spád a nemohla jsem se odtrhnout ... Nic neprozradím, komu se líbily předchozí části, doporučuji!

VeronikaM80
11.04.2017 5 z 5

Sága o rodu Harteových

helenkan
01.07.2015 2 z 5

Nijak zvlášť mě to nenadchlo.Jakoby bylo z každého předešlého dílu něco sebráno a upraveno do téhle knížky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Víťazstvo lásky v seznamech