Dzwille přehled

Dzwille https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26914/mid_dzwille-UgQ-26914.jpg 4 24 24

Hrdina Bert se v nevysvětlitelných časových smyčkách setkává nejen sám se sebou i se svou vlastní minulostí a budoucností, ale i s příšerami bájnými i lidskými…

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dzwille. Přihlašte se a napište ho.

murdoch
25.04.2024 4 z 5

Není to sci-fi, není to fantasy a už vůbec to není normální kniha. Sám bych si to pojmenoval asi "fantastika". Úžasná práce s textem a se slovy vůbec... Chvílemi mi to připomínalo P.K.Dicka, ale ten by zvolil asi úplně jiný konec. Některé pasáže pak přímo evokují atmosféru Engerlingů (však obojí asi Velinský psal tak nějak souběžně, obě knihy vyšly s odstupem jednoho roku). A ač jde o famózní knihu, plný počet hvězdiček nemůžu dát právě z úcty k Engerlingům, kteří mě zaujali víc.

Eicherik
05.08.2022 4 z 5

Pozoruhodná fantasy, plná časových smyček a dějových přesunů, která pojednává především o neodbytné mužské touze po objevování. A i když nebyl Bert nikterak nesympatickým hrdinou, tak jsem byl spíše na straně těch Bettyn a Grét. Konec byl povedený.

momo67
25.06.2022 1 z 5

Snažil som sa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dzwille v seznamech

v Právě čtených1x