Dva Romeové a Julie přehled

Dva Romeové a Julie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44669/dva-romeove-a-julie-44669.jpg 4 21 21

Od té doby, co se Esteřina nejlepší přítelkyně Sofie zahledí do herce Ramona, je k neudržení. Zúčastní se konkurzu na divadelní roli, aby ho získala. Ester nechce v žádném případě zůstat stranou a přihlásí se také. Doufá, že se přitom znovu setká s Filipem, slavným belgickým režisérem, jehož překrásné oči jí nejdou z mysli. Potom však spatří Margret zavěšenou do Filipa a je po snu. Najde se však utěšitel: je jím právě Ramon – jehož si její kamarádka Sofie vzala na mušku...... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Zwei Romeos für Julia , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dva Romeové a Julie. Přihlašte se a napište ho.

Zirvith
17.05.2018 4 z 5

Dost dobře se to četlo, nemohla jsem se od toho pomalu ani odtrhnout :o) Přečteno asi za čtyři dny; opravdu hezká, čtivá a vtipná kniha :-)

Teesska
30.03.2013 5 z 5

Dva Romeové a Julie byla snad první knížkou, co mě kdy opravdu bavila a kterou jsem přečetla hned dvakrát. A ačkoli už dnes nevím, o čem vlastně knížka je, v mé hlavě je napořád "scéna s žehličkou" a kniha pro mě tak platí za nejzábavnější román v literatuře pro "probouzející se teenagerKy".

Margaretta
27.08.2011 4 z 5

Tahle kniha není jenom jeden z mnoha a mnoha dívčích "románů". Stala se jednou z věcí, které mě inspirovaly k herectví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dva Romeové a Julie v seznamech

Autorovy knížky