Duhový luk přehled

Duhový luk https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64507/bmid_duhovy-luk-AC9-64507.jpg 3 17 17

Filmová povídka. Dramatický příběh ze slovensko -polského pomezí nás zavádí mezi skalnaté štíty Vysokých Tater. Do milostného vztahu slovenské lékařky Evy a polského záchranáře Adama se prolínají vzpomínky z války, které dodnes ovlivňují lidské osudy.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Duhový luk. Přihlašte se a napište ho.

m2056
30.08.2023 3 z 5

Knihu máme doma desítky let náhodou jsem narazil na konec jednoho dílu jako seriál a tak jsem se rozhodl si to přečíst. Výsledek nelituji líbilo zkuste to také.

vvikingg
03.04.2022 3 z 5

Seriál pamatuji jako kluk, polský herec Mikulski tehdy hrál i seriálu Kapitán Klos, který byl v té době velmi úspěšný, kniha po letech nezaujala,v knize jsou černobílé fotografie z TV seriálu, že člověk mohl zavzpomínat

RoBertino27
31.01.2022 3 z 5

Nejdřív jsem si oprášil ve vzpomínkách onen třináctidílný seriál, pak jsem narazil i na knihu a odtud vedl oblouk opět k reprízovanému seriálu. Jako klad knižní verze vidím množství fotografií, ale zcela upřímně bych při rozhodování zda číst či vidět tentokrát upřednostnil vizuální provedení, byť někdy poněkud statické.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Duhový luk v seznamech

Karel Valtera