Dubánci - příběhy jednoho roku přehled

Dubánci - příběhy jednoho roku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341530/bmid_dubanci-pribehy-jednoho-roku-2W9-341530.jpg 4 42 42

Víte, že Dubánci skutečně existují? Jak jinak vysvětlíte, že držíte v ruce knihu plnou jejich příběhů? Knihu o životě tak neskutečném, že o něm nemáte ani ponětí. O životě mezi korunami dubů… Poznejte, jak se Dubánci skamarádili s vodníkem Mníkem z rybníka Raubířníka, jak potkali Poseidona nebo jak pomohli strašidlu Jakubovi, drakovi Kaštounovi či jelenu Poldovi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dubánci - příběhy jednoho roku. Přihlašte se a napište ho.

Ni.kk.i
23.11.2023 4 z 5

My si Dubánky zamilovali. Fotografie jsou geniální a dětem i mně se velmi zalíbily. Příběhy by mohli být, dle mého, ale malinko záživnější.

esfinge
12.10.2022 4 z 5

Za syna 5 hvezdicek, za mě 3. Celkově tedy 4 hvězdičky.
Opravdu krásné fotky a obrázky, dobrý nápad s mesicnima kapitolama, ale trochu slabší text.

neolitka
19.01.2021 1 z 5

Jedna hvězda je pro autora fotografií s dubánky. Jinak zbytek knížky si zaslouží hodnotit jako odpad.
Autoři textu o dubáncích okopírovali šmouly (Kmetík = Taťka Šmoula, Silák = Silák atd.). Dokonce se k tomu sami, možná nevědomky, přiznali, když si dubánky z Dubrovníku představovali modré s bílými čepičkami :-). Jinak pro autory, měli by si zopakovat znalosti ze zeměpisu. Dubrovník opravdu neleží u Středozemního moře, ale u Jaderského moře.
Kniha by měla být určena dětem, tak prosím, nepoužívejte hrůzné patvary slov jako hádankoúkol. Co to je za slovo??? O jakživa je hádanka hádankou a úkol úkolem. Bohužel i příběhy byly bez nápadu.

Knižní novinky (13.4. - 22.4.)

13.04.2017

Kniha Dubánci - příběhy jednoho roku v seznamech