Druhá tvár přehled

Druhá tvár
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498700/druha-tvarSuypDE-pyy-.webp 4 5 5

Hana má skvelý život, na ktorý sa nemôže sťažovať. Výbornú prácu, dobrých kamarátov, na ktorých je spoľahnutie, nechýba jej rodina či pevné zdravie. Niečo jej ale predsa chýba, a to sa rozhodne hľadať na internetovej zoznamke. ,,Ukážte mi dvoch slobodných tridsiatnikov, ktorí to aspoň neskúsili,“ bráni sa najmä sama pred sebou. Spočiatku jej to nie je po chuti, ale keď narazí na Adama, názor zmení. Zábavný, okúzľujúci a milujúci Adam jej ukáže, že láska sa dá nájsť aj vo virtuálnom svete. Život s ním však časom prináša množstvo otáznikov ohľadom dôvery, na ktoré si nevie odpovedať. Ako dobre pozná toho, s kým žije? A ako dobre pozná samu seba?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhá tvár. Přihlašte se a napište ho.

ladyel
08.03.2024 5 z 5

Ako rýchlo si človek dokáže zvyknúť na samotu? A koľko času potrebuje, kým sa naučí svoj domov znova s niekým zdieľať?
Je pravda, že ten pravý sa objaví sám, akoby nám spadol z neba?
A ako bolí zrada, od človeka, ktorému ste chceli dať všetko?

Naša hlavná hrdinka si prešla všetkým. Žiaľ, zo začiatku s legendárnymi ružovými Ray-Banmi, cez ktoré vidíme svet krajší. Veď kto by si ich dobrovoľne zložil?
Celý čas som jej fandila, dúfala som, že dostane rozum čo najskôr, žiaľ, nielen v knihách, ale aj v živote je to tak, že človek sa musí popáliť sám, rady od druhých sú niekedy zbytočné.

A ako nakoniec dopadla?
To sa dozviete, keď si prečítate túto ružovú jednohubku. Je síce menšia, ale o to väčší odkaz ukrýva. A to, že užívať si sám seba a svoju samotu, niekedy nieje trestom a že na tú správnu osobu si treba počkať.
Ďakujem za štafetu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhá tvár v seznamech

2021  85%Len raz