Drgdršjavivéka - Zkoumání podstaty přehled

Drgdršjavivéka - Zkoumání podstaty
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120827/drgdrsjaviveka-zkoumani-podstaty-0c3-120827.jpg 5 3 3

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drgdršjavivéka - Zkoumání podstaty. Přihlašte se a napište ho.

Skala317
01.06.2020 5 z 5

Áno, Je to vynikajúca kniha. Stručná a silná. Prastará. Živá a hlboko-hlboko múdra. Na to, aby bolo pochopená, treba určitú prípravu. Taktiež odporúčam Eduarda Tomáša a v tomto smere tiež jeho knihu Jóga Pozornosti, presne tak ako tu píše Beebee. Dobré by bolo začať tiež s knihou od Eduarda Tomáša- Cestami sebepoznání, ktorá je úplnou prípravou aj na knihu Drgdršjavivéka. Taktiež je prínosné preštudovať si diela Šrí Ramany Maharšiho, napríklad jeho ranný spis Kdo Jsem Já?

Drgdršjavivéka- je let stíhačkou. Priamo a jasne Vás katapultuje smerom NAHOR. Som šťastný, že táto kniha bola vôbec vydaná a moja veľká vďaka patrí českému vydavateľstvu Avatar, ktoré robí viac ako záslužnú prácu.

HARI OM TAT SAT.

Beebee
01.05.2020 5 z 5

Velmi úsporně napsáno shrnutí Krátké stezky. K vysvětlení doporučuji číst nejprve Jógu pozornosti od E. Tomáše ( zejména do stránky 71) a pak obě najednou. Ještě k tomu Aštavakragítu. Védská tradice. Autor rozvíjí Patandžalího Jógasútru, navazuje Šankara, Šrí Ramana Maháriši, Šrí Nisargadatta Maharadž, Brunton, Fráňa Drtikol. Koho jsem opomněla, kéž mi odpustí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Drgdršjavivéka - Zkoumání podstaty v seznamech

Autorovy knížky