Drakulovi v patách přehled

Drakulovi v patách https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57029/drakulovi-v-patach-57029.jpg 4 12 12

Sešitová knížečka pojednávající o otázkách kolem legendy o upírech, o jejich historii i o těžko vysvětlitelných případech s nimi spojovaných. Je zde vysvětlena spojitost krále všech upírů Drakuly s historickou osobou Vladem Tepesem, a jsou zde popsány výsledky expedice autora knížky do Transylvánie při hledání Drakulovy hrobky a jeho hradu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drakulovi v patách. Přihlašte se a napište ho.

Meda77
17.01.2022 3 z 5

Taková průměrovka s trochou tamní historie a trochou dohadů nebo osobních názorů o nacucaných upírů a vampirismu jako tématu samotném. Nečte se to špatně, ale lehce zapomenuté to asi je,takže průměr 3starsy.

Vlk.kh
06.01.2018 5 z 5

Zajímavá knížečka zabývající se fenoménem vampyrismu ze všech stran a možných vysvětlení. Autor si ponechává nadhled a nepodsouvá čtenáři žádné své osobní postoje, nechává pouze ně něm, aby si na základě předložených informací udělal vlastní názor. Pro mě velmi zábavné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Drakulovi v patách v seznamech

v dalších seznamech1x