Dosť dobré psycho přehled

Dosť dobré psycho
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273072/mid_dost-dobre-psycho-H6S-273072.jpg 4 120 120

Alice a... / Alica a... série

V ostatnom čase sa dejú fakt strašidelné veci. No uznajte: začalo sa to jedným kúzlom na privolanie lásky a skončilo sa to zdeseným pobiehaním po Queen's Woods. A ďalej je tu záhadné miznutie záhradných trpaslíkov, čo sa potom objavujú na veľmi čudných miestach, a aj tie záhadné zvuky a nevysvetliteľné klop-klop-klopkanie (aj keď uznávam, že v našom rozpadajúcom sa starom dome to človeka až tak neprekvapí...). No a ešte je tu tá najčudnejšia z najčudnejších vecí: čo má vlastne Billy s mojou najlepšou kamoškou...?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Mates, Mysteries and Pretty Weird Weirdness , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dosť dobré psycho. Přihlašte se a napište ho.

sgjoli
28.08.2022 5 z 5

Byť tuto knihu hodnotím plným počtem hvězd, jde o 5 hvězd spíše slabších. Co je pořád stejné, je to, jak svižně a čtivě to je napsané. Ale oproti tomu předchozímu dílu, který byl pro mne silný svým tématem, mi téma této knihy připadalo trošinku slabší.
Ale zase musím uznat, že i když jede autorka pořád podle jedné šablony, snaží se vymýšlet nové zápletky, které jsou uvěřitelné, v nějaké míře se v životě člověku stát mohou. A to je tady zachované. I když aby se člověku v jeho mladičkém životě dělo všechno, co se děje Alici, může někomu připadat trochu přitažené za vlasy, tak mi zase přijde fajn, že spousta lidí si tu najde aspoň to své "něco" s čím se nějak může ztotožnit a najít se. A to kvituju.

mia.com
24.05.2018 4 z 5

Tenhle díl mě těmi záhadičkami a strašením obzvlášť bavil :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dosť dobré psycho v seznamech