Dospěj! přehled

Dospěj! https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214166/mid_dospej-214166.jpg 3 108 108

Jasper má plné ruce práce. Končí střední školu, zkoušky na krku, matka na něj má přehnané nároky, každý týden musí navštěvovat psycholožku (které navíc od A do Z lže), na chatech je to samá prostitutka, na YouTube samé záznamy sebevražd a jeho kámoši se sjíždějí drogami a lijí do sebe levný alkohol

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dospěj!. Přihlašte se a napište ho.

seiwaa
10.07.2019 1 z 5

Stěží jsem dočetla... Člověk musí celou dobu brát v potaz, že je to psáno 17 letým autorem. Párkrát jsem se pousmála (se sloganem, že se budu válet smíchy, nemůžu souhlasit), párkrát jsem se i dokázala vcítit do postavy, ale valnou většinu času jsem čekala na zápletku, která zkrátka nepřišla. Je třeba číst s velkým nadhledem ;)

marketa.ul
28.10.2017 4 z 5

Kniha pobavila. Jasperovy hlášky byly skvělé, akorát mi chyběla nějaká ta zápletka. I přesto dávám čtyři hvězdy, protože se "text četl v podstatě sám" a kniha byla příjemnou oddechovkou.

Brambu
21.09.2017 2 z 5

Ani pořádně nevím jak tuto knihu hodnotit... Příběh pojednává o životě puberťáka a jeho pohledu na život, na školu, na sex, na nevlastního otce a to vše pod rouškou drog. No rozhodně to bylo zajímavé a místy jsem se i bavila, ale člověk to musí brát hooodně s nadhledem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dospěj! v seznamech