Doslova přehled

Doslova
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365408/bmid_doslova-u2K-365408.jpg 3 88 88

Ľúbostný príbeh dvoch mladých ľudí sa odohráva na hranici reality a literárnej fikcie...Annabellin život bol vždy dokonalý s veľkým D. Ale iba do chvíle, kým k nim do školy nezavíta slávna spisovateľka Lucy Keatingová, ktorá tvrdí, že je len hlavnou hrdinkou jej príbehu, že je postavou, ktorú sama vytvorila. Ukáže sa, že Lucy hovorí pravdu a že celý Annabellin život je v jej rukách a bude sa vyvíjať tak, ako sa pani spisovateľke zachce.Lenže ona odmieta žiť tak, ako to niekto nalinajkoval. Preto sa snaží nájsť spôsob, ako napísať vlastný príbeh, chce vziať život do svojich rúk a bojovať za chlapca, ktorého má rada. Podarí sa jej to, alebo bude mať Lucy posledné slovo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Literally , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doslova. Přihlašte se a napište ho.

Littlemonday
17.12.2022 2 z 5

Psáno životem - Lucy Keatingová

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Recenze:

Dostal se ke mně YA románek, který se mi klidně mohl vyhnout. Většinou jsem u knížek pro dospívající v nostalgické náladě a často je zhltnu na jeden zátah.
Bohužel u tohoto dílka jsem se k dočtení musela dost nutit.
Nápad na zápletku byl skvělý, ale prokousávala jsem se nekonečně dlouhým a nudným fňukáním hlavní hrdinky AB. Kdybych se náhodou začala příiš bavit, byl pro mě připraven naprosto šílený překlad, text plný chyb a překlepů… No hrůza.
Nebýt toho, že autorka vymyslela něco, co pro mě bylo premiérou, tak jsem knihu odložila.

2/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

BlueberryMuffin
31.07.2022 3 z 5

Taková klasická obyčejná oddechovka, co jsem si přihodila do košíku, protože zrovna byla za levno. Ale dobře napsáno a možná paradoxně mě díky tomu trklo něco ohledně psaní, co by mělo být přitom základní, takže mě nakonec mile překvapila.

Nula.nula.nic
13.05.2022 2 z 5

Kniha zakoupena v akci jako bonus k nákupu.
Nic moc jsem nečekala, jen slabší oddechovku. A přesně to jsem i dostala. Zajímává svým pohledem na věc, napsána obstojně a celkem milý romantický příběh. Nebyla jsem nijak zklamána, jako "přestávka na vydechnutí mysli" mezi jinými fungovala skvěle. :-)

Knižní novinky (23.4. - 6.5.)

23.04.2018

Kniha Doslova v seznamech