Dóóóst dobrá partička přehled

Dóóóst dobrá partička https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230654/mid_dooost-dobra-particka-230654.jpg 4 115 115

Alice a... / Alica a... série

Alice a její dóóóst dobrá partička jedou na školu v přírodě. Je to všechno totální trapas! Na výlet jede i trumbera Feargal, s kterým Ali kdysi skoro chodila, zamilovaná Sandie si pořád esemeskuje a Kyře se líbí nový učitel Adam. Dá se tohle všechno přežít?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Ally's World 13 Crushes,Cliques and the Cool School

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dóóóst dobrá partička. Přihlašte se a napište ho.

AmeQ
24.03.2023 4 z 5

dobrá kniha, jenom jsem jí měla číst asi až budu trošku starší

sgjoli
25.09.2022 5 z 5

Příběh o tom, která se výlet může zvrtnout v sérii průšvihů, z nichž pak později budou zábavné historky k vyprávění. Takhle mi ta kniha přišla. Dost na tom, že člověk musí trávit čas s lidmi z vlastní školy, s nimiž si třeba nesedne, ale když se tam do toho připlete ještě partička z jiné školy... to je pak o zážitky postaráno. A tady to fakt platí. Alice se chtě nechtě musí snažit vybruslit z řady nepříjemných situací. Ale autorka to uměla vykreslit s humorem sobě vlastním a ve výsledku to byla jízda, u které jsem se prostě bavila. Zároveň jsem měla pocit, jako bych byla na místě a všechno prožívala na vlastní kůži. Myslím, že změna prostředí téhle sérii prospěla a autorka do toho zase zavála nový čerstvý vzduch.

mia.com
22.08.2018 4 z 5

Další fajn díl, baví mě i v dospělosti. Ráda se vracím do Alčina světa :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dóóóst dobrá partička v seznamech