Dokud držím pohromadě přehled

Dokud držím pohromadě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240758/mid_dokud-drzim-pohromade-6ps-240758.jpg 3 52 52

Další kniha oblíbené autorky, v níž opět vypráví o svých příhodách, o životních vrcholech, pádech a zvratech, o všem, co přináší běžný život lidem, kteří k němu přistupují s humorem, nebojácně, s kuráží a kteří si na situacích, jež prožívají, dokážou vždy najít něco dobrého a nikdy se nevzdávají.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokud držím pohromadě. Přihlašte se a napište ho.

LelaR
09.11.2019 3 z 5

Bylo by to fajn oddychové čtení nebýt několika hrubek a geografických nepřesností. Těžko říct, jestli je to chyba autorky, nebo korektora.

bacouch
13.08.2019 1 z 5

Milý deníčku, tak jsem se ráno probudila svěží jako rybička, provedla jsem ranní údržbu, navlékla lodičky a šupity dupity na snídani. Snědla jsem půl krávy. Pak jsem vyběhla všechny beskydské vrcholy, seřvala svou matku (nemá být drzá a stará), zorala pole, pak jsem si přepudrovala nosík, pokořila jsem Sněžku i Milešovku a k večeři sežrala tu krávu od snídaně. Jsem prostě úžasná!

hapac
11.03.2019 3 z 5

Prima oddechové čtení, hlavně mne baví ty postřehy z cest Island, Vysočina i Beskydy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dokud držím pohromadě v seznamech

v Právě čtených1x